TOMMYLYY PAADIPOOD  
 
     
Eesti English Русский Suomi
 

Vaieritööd

Wireteknik eesmärk on pakkuda turvaliste ja töökindlate trosside kinnitusi ning selle patendeeritud terminalitehnoloogia arendamist

Vaierite pressimiseks kasutame Wireteknik vaieri pressimismasinatMeie kaupluses saab töödelda vaierit läbimõõduga 1,6 – 8mm (1/16“ – 5/16“)

Wireteknik on 1980. aastal loodud Rootsi firma, kelle eesmärgiks on turvaliste, töökindlate ja efektiivsete trossi kinnituste pidev arendamine. Masinad, mis pöörasid pea peale eelnevad põhimõtted ja teguviisid terastrossile otsiku pressimisel. Seniste tavapäraste kõverdunud terminalide asemel olid need nüüd sirged. Alguse sai firma parema hinnaklassi, hõlpsama ja kiirema vaieri terminali pressimise kasvava nõudluse tõttu. Areng oli kiire, sest paljudes valdkondades on suure jõudlusega pressitud terminalide vajadus märkimisväärne.

Uudse Wireteknik pressimismasina abil saab luua loomingulisi trossi ja vaieri lahendusi. Olgu need siis merendus- või ehitusvaldkonnas, liiklusohutuses, käsipuude ja tõkete valmistamisel, klaasfassaadide tegemisel või erinevate põnevate arhitektuuriliste ehitiste loomisel.

Tüüpilised kasutusalad:
·       Paatide puhul taglase ja reelingute tegemisel (vandid, staagid, parduunid)
·       Arhitektuursel eesmärgil erinevate käsipuude ja piirete tegemisel
·       Lavakujunduses
·       Katustel ja hoonetel kasutatavatel kukkumiskaitsevahendite valmistamisel
·       Deltaplaanide või väga kergete lennukite taglase tegemisel
·       Okeanograafiliste mõõteriistade puhul
 

Elekter, õhk või inimtöö

Suur eelis Wireteknik pressimismasinal on nende kaasaskantavus ja lihtsus. Inimene saab lihtsa vaevaga pressida ka üksi, kasutades surveõhku, manuaaalset või elektrilist pumpa.


LLOYD’i sertifikaat

Kinnituse meie tehnika tugevusest ja töökindlusest annab Lloyd Register sertifikaat!


Wireteknik kliendid

Wireteknik klientide seas on: tööstuslikke tööriistu ja seadmeid valmistav Rootsi firma Atlas Copco, toiduainetööstuse seadmeid tootev Rootsi firma Alfa Laval, Briti Raudtee, Põhja-Atlandi Lepingu Organisatsioon NATO, paaditarvikuid ja taglastust valmistav Rootsi firma Seldén Mast AB, Ameerika Ühendriikide merevägi, Jaapani korporatsioon Yamaha, Rootsi Raudtee, Rootsi sõjavägi, terastrosse ning tõste- ja koormakinnitusvahendeid tootev Rootsi firma Certex AB, rahvusvaheliselt tuntud teraskonstruktsioonide ja hoonete tootja Kirby Building Systems, teetööde ja –ehitusega tegelev Rootsi firma Blue Systems AB, Saksamaal tuntud paaditarvikute edasimüüja Robert Lindemann KG, maailmakuulsate  3M, DBI Sala ja PROTECTA pääste- ja kukkumiskaitsevahendite tootja Capital Safety, Suurbritannias suurim mere-, arhitektuuri- ja tööstusriistvarale spetsialiseerunud maailma juhtivate kaubamärkide edasimüüja Pro-Boat Ltd, enamik maailma purjetajaid ning nüüd ka meie – Tommylyy Paadipood