TOMMYLYY PAADIPOOD  
 
     
Eesti English Русский Suomi
 

Veebipoe kasutustingimusedKuidas tellida e-poest?
 Valige sobivad tooted ja lisage ostukorvi.
 Kui kõik vajalik on ostukorvis, siis valige transpordiviis.
 Kinnitage tellimus.
 Peale tellimuse kinnitamist saadetakse teie e-posti aadressile arve, mis tuleb tasuda.
 Maksmine toimub pangaülekandega TOMMYLYY PAADIPOOD OÜ arveldusarvele või sularahas.
 Arve väljastatakse süsteemi poolt automaatselt pärast tellimuse kinnitamist. Kui Te ei ole arvet saanud ühe tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust. Võimalik, et sisestatud e-posti aadress ei ole korrektne, postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse. Pakiautomaatidesse tellimise korral lisa ostu sooritades kindlasti oma mobiiltelefoni number, saate sellele sms-i saadetise kohta.
 Maksetähtaeg on 3 päeva. Kui selle aja jooksul pole arve tasutud, siis tühistatakse tellimus automaatselt.
Kui juhtub, et Teie tellitud kaup on läbi müüdud, anname sellest Teile kohe teada ja tagastame ettemaksuna makstud raha.
 Tooteid on Teil võimalik tellida külalisena või registreerunud kasutajana. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks.

Kui olete sisestanud vale tellimuse või soovite tellimust tühistada, saatke palun sellekohane e-kiri aadressile info@tommylyy.com


Kinkekaardi kasutustingimused.

 Kinkekaarti saab kasutada kaupade eest tasumisel Tommylyy Paadipoes (Masti 17, Tallinn).
 Käesolev kinkekaart on maksevahend, mis kehtib 12 kuud ning ei ole tagastatav ega rahaks vahetatav. Kinkekaardi eest ei saa osta kinkekaarti.
 Kui soovitud kaupade maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis vaheraha ei tagastata. Samuti ei saa kinkekaarti kasutada kaupade eest tasumiseks mitmes osas.
 Kui valitud toodete summa on kallim kinkekaardi väärtusest, saab puuduoleva summa juurde maksta.
 Kinkekaardi paljundamine mistahes viisil on keelatud. 
 
Rikutud või kaotatud kinkekaarti ei vahetata uue kaardi ega raha vastu. Rikutud kinkekaardiga ei ole võimalik ostu sooritada juhul, kui kinkekaardi number, kehtivus või summa ei ole tuvastatavad.

 Tommylyy Paadipood OÜ´l on õigus kontrollida esitatud kinkekaardi ehtsust ning võltsitud kinkekaart konfiskeerida.Kohaletoimetamine.

EESTI. Kauba tarneaeg peale tasumist on 1-5 päeva. Tellitud kauba, mida laos pole, toimetame kliendiga kokkuleppel kohale tavaliselt 2-4 nädala jooksul peale tellimuse eest tasumist. Võimalik on valida erinevate kohaletoimetamise viiside vahel:


 SmartPOST pakiautomaatide asukohad leiab siit

Paki mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus)   Paki max.kaal   Hind koos km-ga    
S kuni 12 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg     4.00€
M kuni 20 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 4.00€
L kuni 38 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 5.00€
XL kuni 60 cm * 36 cm * 60 cm kuni 35 kg 7.00€

Omniva pakiautomaatide asukohad leiab siit

Paki mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus)   Paki max.kaal   Hind koos km-ga      
S kuni 8 cm * 38 cm * 64 cm kuni 30 kg 4.00€  
M kuni 19 cm * 38 cm * 64 cm kuni 30 kg 4.00€  
L kuni 41 cm * 38 cm * 64 cm kuni 30 kg 5.00€  


Omniva - kulleriga
Hind päringu alusel.


 Tulete ise kaubale järele (0.00€) - Piritale kauplusesse TOMMYLYY PAADIPOOD (Masti tn.17, 11911, Tallinn), avatud E–R 10.00-18.00, L 11–15. Talvehooajal oleme esmaspäviti suletud. Jälgi palun avamisaegasid.


SOOME. Kauba tarneaeg peale tasumist on 1-7 tööpäeva. Tellitud kauba, mida laos pole, toimetame kliendiga kokkuleppel kohale tavaliselt 2-4 nädala jooksul peale tellimuse eest tasumist.

Itella SmartPOST Soome pakiautomaatide asukohad leiab siit


Paki mõõtmed (kõrgus x laius x sügavus)   Paki max.kaal   Hind koos km-ga      
S 12 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg 14.00€  
M 20 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg 15.00€  
L 38 cm * 36 cm * 60 cm kuni 25 kg 17.00€  
XL 60 cm * 36cm * 60 cm kuni 25 kg 18.00€  
 Tellimuse vormistamine
Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Vebipoe kauba hinnad on eurodes ja käibemaksuga. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või arvega, mis saadetakse teie e-maili aadressile. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
 
 Kohaletoimetamine
Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Soome, Läti, Leedu.
Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.
Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 8-10 kalendripäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Kui juhtub, et kaup on laost otsas, siis teavitatakse ostjat esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul. Kui ostjale sobib hilisem kättetoimetamise aeg, siis jätkatakse tellimuse täitmist, vastasel juhul tagastatakse ostjale tasutud raha.
 
 Taganemisõigus
Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.
Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Taganemisõigus puudub, järgnevate kaupade ostmisel (vastavalt võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 – sellise suletud pakendis asja üleandmine, mis ei ole kõlbulik tagastamiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.
Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või keelduda kauba tagasivõtmisest. 
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus, ning saata see e-posti aadressile info@tommylyy.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Avaldus peab sisaldama arve numbrit, ostja andmeid ja kauba tagastamise soovi põhjust. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.
Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 Pretensiooni esitamise õigus ja toote garantii
Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@tommylyy.com või helistada telefonil +372 6398965. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.


 Vaidluste lahendamine
Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@tommylyy.com. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.


 Privaatsus
Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
Soovime Teile meeldivaid oste!
TOMMYLYY PAADIPOOD